Gerbera
Wybierz język:
       
 
Kontakt

Teresa Foszczka

ul. Brzozowa 4

95-030 Rzgów

Telefon:

+48 42 214-11-25

Fax:

+48 42 214-15-78

Gerbera

na skróty:

 

Treść Umowy Licencyjnej na Uprawę Kwiatów Ciętych dostępna jest tutaj

 

 

Treść Umowy Licencyjnej na Uprawę Kwiatów Ciętych dostępna jest tutaj

 

Produkcję mikorosadzonek gerbery w laboratorium kultur tkankowych prowadzimy od 1980 roku. Od samego początku naszej działalności współpracujemy ze światowym potentatem wśród hodowców gerbery - SCHREURS HOLLAND B.V. Obecnie jesteśmy liderem rynku w zakresie produkcji sadzonek metodą propagacji in vitro. Wyprodukowane przez nas sadzonki gerbery są eksportowane do firmy SCHREURS HOLLAND B.V a także do innych państw. Nasza firma jest licencjonowanym przedstawicielem firmy Schreurs na rynek Polski.

Skąd pochodzą gerbery?

Gerbery to kwiaty, które naturalnie występują w południowo - wschodniej Afryce i w tropikalnej Azji. W chłodniejszych klimatach gerbery najczęściej spotykane są jako kwiaty cięte, jednak od niedawna pojawiły się również gerbery do hobbystycznej, domowej hodowli.

Sprzedaż sadzonek gerbery

Namnażane i ukorzeniane w laboratorium mikrosadzonki gerbery przenoszone są do naszej szklarni do podłoża stałego i umieszczane w substracie w pojemnikach Jiffy6 pots. Gerbera jest gotowa do sprzedaży po ok 6 - 7 tygodniach. Młode sadzonki oferowane są w multipletach po 90 sztuk i jest to minimalna ilość sadzonek jednej odmiany jaką można u nas kupić.

57 odmian gerbery w jednym miejscu

Na sezon 2018 przygotowaliśmy ofertę 30 odmian standardowych i 27 mini - do sprawdzonych i popularnych dodając najnowsze kreacje firmy Schreurs Holland b.v. w pełnej palecie kolorystycznej. Oferujemy najwyższej jakości materiał nasadzeniowy i duży wybór atrakcyjnych odmian. Przypominamy też, że kupowane od nas sadzonki gerbery podlegają opłacie licencyjnej.